Witamy

 

Apartamenty Świetlik są położone w sercu Warmii i Mazur, niedaleko miasta Ostróda. Stanowimy idealną bazę wypadową do skansenu w Olsztynku, Zamku w Malborku czy Kanału Ostródzko-Elbląskiego. Wczasowicze mogą spędzać czas Katynie na wędkowaniu, plażowaniu, grzybobraniu, żeglarstwie, wycieczkach rowerowych i pieszych, na grze w tenisa, zwiedzaniu zabytków czy biorąc udział w licznych imprezach kulturowych.

 

Noclegi na malowniczych Mazurach Zachodnich rokrocznie wybiera tysiące turystów. Do Państwa dyspozycji oddajemy 20 przytulnych pokoi 2-4-osobowych z łazienką. W obiekcie znajdują się także 3 aneksy kuchenne z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką mikrofalową itd. Posiadamy także komfortowy domek wolnostojący, który składa się z dwóch pokoi 4-osobowych, łazienkami oraz dużym aneksem kuchennym. Nasi Goście mogą korzystać z dużego parkingu oraz z garaży. Do Państwa dyspozycji oddajemy także miejsce do grillowania pod zadaszeniem.

 

Pomyśleliśmy także o najmłodszych wczasowiczach. Dzieci mogą spędzać czas na placu zabaw, grając w ping-ponga lub bilard. Goście mogą korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Niedaleko położone jest Jezioro Sajmino. Leżymy w odległości zaledwie 1,5 km od centrum Ostródy, gdzie mogą Państwo korzystać z kręgielni, Aquaparku i innych atrakcji turystycznych. Zapraszamy.

Rekomendowana Firma